Naujienlaiškis

Prenumeruokite naujienas ir apie viską sužinokite pirmas!
Jūsų pašte atsiras pigių skrydžių pasiūlymai ir akcijos.

Susisiekite su mumis

Jeigu norite daugiau informacijos, užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Kelionės data: 2016.09.09 – 09.23

Marakešas • Kasablanka • Rabatas• Meknesas • Moulay Idriss • Volubilis • Fez • Beni Mellal •

Uzud • Marakešas • Essaouira • Agadiras

 

Nepamirštamas susitikimas su turtingu Maroko kultūros paveldu, apsilankymai garsiausiuose Maghrebu miestuose, senosiose besileidžiančios saulės šalies sostinėse. Šioje kelionėje visa Maroko mozaika: vaizdingi Atlaso kalnų peizažai, rytų architektūra, paslaptingos tvirtovės, „skraidančios“ ožkos argano medžiuose, prieskonių kvapai ir spalvos, šurmuliuojantys rytietiški turgūs, auksiniai paplūdimiai ir dar daug daug visko.

  • Trukmė: 14 nakvynių;
  • Visos Maroko spalvos per dvi savaites;
  • Savaitę skiriame pažinčiai su Imperatoriškuoju Maroku;
  • Savaitės poilsis ant vandenyno kranto 5* viešbutyje su maitinimo tipu "VISKAS ĮSKAIČIUOTA";
  • Grupės vadovas iš Lietuvos

1 DIENA. Varšuva – Agadyras
   Skrydis Varšuva – Agadyras. Pervežimas į viešbutį. Poilsis ir laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Marakešas

   Pusryčiai. Kelionė į Marakešą per didingus Atlaso kalnus. Apgyvendinimas viešbutyje. Marakešas antrasis žinomiausias Imperatoriškasis miestas, esantis vešlioje oazėje Atlaso kalnų papėdėje ir švelniai vadinamas “Pietų perlu”, „Raudonąja oaze“. Aplankome Koutoubia mečetę, XVIa Sadijos dinastijos kapavietes, įspūdingą mauzoliejų, išmargintą nepakartojamais arabų medžio meistrų lubų raižiniais, Bahija rūmus, dekoruotus arabišku stiliumi. Vykstame pasigrožėti XX a. Mažorelio (Majorelle) sodu. Tai be galo gražus ir įspūdingas botanikos sodas, kurį sukūrė prancūzų menininkas Jacques Majorelle XX a. pirmojoje pusėje. Nuo 1947 m. sodo savininkas buvo Yves Saint Laurent. Po mirties dizainerio pelenai buvo išbarstyti būtent šiame sode.Čia yra ir Islamiško meno muziejus, eksponuojama Y.S. Laurent Šiaurės Afrikos motyvais puošta tekstilės kolekcija bei J. Majorelle paveikslai, keramikos dirbiniai bei papuošalai. Pietūs.

  Po pietų Toliau vykstame į Marakešo senamiestį ir (Souk‘s) arabiškus turgelius, kur virte verda vietos žmonių gyvenimas. Marakešo turgūs yra spalvingiausi ir gyvybingiausi visoje Afrikoje. Apsilankymas vienoje žymiausių pasaulio aikščių „Jemaa El Fna“ abejingų nepalieka. Apsilankę čia vakare pasijusite vienu iš 1000-čio ir 1-os nakties pasakos dalyviu. Didžiulėje aikštėje gaminami patys egzotiškiausi patiekalai, čia pat savo pasirodymus rengia nesuskaičiuojama gausybė ugnies tramdytojų, likimo būrėjų, gyvačių kerėtojų, pasakotojų, prieskonių ir kvepalų pardavėjų, šokėjų ir muzikantų linksminančių susirinkusią minią. Vakarienė su folkloro šou tipiškame Maroko restorane. Po vakarienės vykstame atgal į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3. DIENA. Kasablanka - Rabatas

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvykstame Maroko verslo sostinės – Kasablankos link. Šiame unikaliame mieste – uoste puikiai dera modernūs, elegantiški pastatai bei aikštės, senoji architektūra, maurų stilius, ilgaamžės tradicijos bei istorija. Šių dienų Kasablanka - klestintis kosmopolitinis miestas, vienas iš pagrindinių Šiaurės Afrikos verslo centrų. Miesto simbolis - Hassano II–ojo mečetė. Dėl jos didybės ir nepakartojamos architektūros vietinių vadinama “aštuntuoju pasaulio stebuklu”. Kasablankos miesto centre, ant jūros kranto stovinti Hassano II-ojo mečetė yra labiausiai į vakarus nutolęs islamiškųjų žemių taškas, jos 200 metrų aukščio minaretas matomas iš bet kurios miesto ir jo apylinkių vietos. Iš vandenyno pusės juo grožisi Maroko krantų link atplaukiantys laivai. Aplankome Mohamedo V-ojo ir Jungtinių tautų aikštes, Habu kvartalą,Anfos gyvenamąją zoną. 1942-aisiais metais, Antrojo pasaulinio karo metu, šiame mieste buvo nufilmuota žymioji amerikiečių romantinė drama “Kasablanka“. Pietūs Kasablankoje.

  Po pietų vykstame į Rabatą - dabartinę Maroko sostinę, administracinį Maroko centrą, karalystės patvarumo simbolį, čionykščių dar vadinamą „Imperatoriškojo sodo“ miestu. Rabate aplankome Udajo tvirtovę, Andalūziškuosius sodus, Hasano bokštą ir mečetę, Bab ar-Rouah, „vėjo vartus“, įspūdingą Mohamedo V-ojo mauzoliejų, didingus Karaliaus Mohamedo VI-ojo rūmus. Rabato archeologinis paveldas siekia net 12-ą amžių. Šiame mieste atidarytas ir pirmasis šalies universitetas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4. DIENA. Meknesas - Mulaj Idrisas – Volubilis – Fesas

Pusryčiai viešbutyje. Keliaujame į Meknesą, įrašytą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. „Maroko Versaliu“ vadinamame Mekneso mieste, XVII a. įkurtame Mulaj Ismailo, apžiūrėsime Bab El Mansūrą (Mansour) – vienus įspūdingiausių miesto vartų Maroke, naująsias ir senąsias medinas, žydų kvartalą. Pietūs. Vykstame į Fesą. Pakeliui pravažiuojame musulmonams šventą Mulaj Idriso miestelį įsikūrusį ant kalvos, sustojame nusifotografuoti prie romėniškojo miesto Volubilio griuvėsių, įtrauktų i UNESCO sąrašą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fese.

5 DIENA. Fesas

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių ekskursija po Fesą, seniausią iš imperatoriškųjų miestų – meno, religinį, intelektualinį Maroko metropolį, monarchijos lopšį, išsaugojusį savo ilgaamžę nepakitusią istorinę ir religinę praeitį. Tūkstančio mečečių miestą. Pasivaikščiosime po Fez El-Bali (senąjį miestą) - 9 tūkst. gatvelių labirintą, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą.Gėrėsimės Al-Karaouine mečete (iš išorės), En-Nejjarine aikšte su įspūdingu XIX amžiaus fontanu - viena gražiausių vietų Fese, Mulaj Idriso mauzoliejumi. Medresė al Attarin - maurų architektūros perlu. Pietūs. Po pietų lankomės viduramžių medinoje, kurioje matysite iki šių dienų senaisiais būdais gaminius kuriančius amatininkus. Judėjimas, šurmulys, prekeivių šūksniai, rauginamos odos kvapai ir spalvos, subtilaus aromato rytietiški kvepalai, saldūs pyragaičiai, amatininkų išmonė ir prekių margumynas - visa tai imperijos miestas.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6. DIENA. Beni Mellal – Uzud – Marakešas.

  Po pusryčių vykstame į mažą Beni Mellal miestelį. Pakeliui - berberų kaimai, apsupti kedro miškais ir garsėjantys tradiciniais medžio dirbiniais bei kitais dailiaisiais amatais. Grupei pageidaujant (už papildoma mok.), bus galimybė nuvykti prie Uzud (Ouzoud ) krioklio, kur nuo didžiulių uolų, daugybe kaskadų, vanduo krenta net iš 110 m aukščio. Anot pačių marokiečių – tai viena iš gražiausiu vietų Maroke.

Pietūs. Grožėdamiesi vidurio Atlaso kalnų peizažu vykstame i Marakešą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Marakeše.

7. DIENA. Essaouira - Agadyras

  Pusryčiai. Vykstame į Essaouirą – daugelio menininkų mylimą miestą, nuostabų kurortą, kadaise buvusį portugalų ir ispanų jūros uostą, įkurtą XV a. Pasivaikščiojame UNESCO saugomoje Medinoje. Siauros gatvės, vingiuojančios tarp baltų ir mėlynų namų traukte įtraukia į savo labirintus. Vieni už kitus įmantresni dirbiniai iš kedro, plačiai garsinantys miestą, odos, sidabro meistru, dailininkų išmonė nesutelpa daugybėje parduotuvėlių, galerijų ir išsilieja čia pat, į kiemelius ir gatveles, kuriose taip lengva pasiklysti.

Masyvūs miesto įtvirtinimai, gynybinė siena, nuo kurios atsiveria puikūs vaizdai į Atlanto vandenyną taip pat traukia gausybę lankytojų. Pietūs. Po pietų vykstame i Agadyrą - pagrindinį turistinį Maroko centrą Atlanto vandenyno pakrantėje. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

8 - 14 DIENOS. Agadyras.

  Pusryčiai. Po pusryčių pervežimas į pasirinktą viešbutį. Laikas skirtas Jūsų poilsiui. Pageidaujantiems –     papildomos ekskursijos.

15 DIENA.

 Pusryčiai. Išsiregistruojame iš viešbučio. Vykstame į Agadyro oro uostą. Skrydis į Varšuvos oro uostą. Kelionė namo.

 

Kelionės kaina:

Nuo 1350 EUR

Priemoka už vienvieti kambarį 250 EUR

Kaina nurodyta 1-am asm. dviviečiame kamb. (kai grupė ne mažiau nei 14 asm.)

Įkainą įskaičiuota:

skrydžių Varšuva – Agadyras / Agadyras – Varšuva bilietai;

7 nakvynės 3/4* viešbučiuose, dviviečiuose kambariuose (programos metu);

maitinimas programos metu: pusryčiai,pietūs,vakarienės. Viena iš jų-marokietiškame restorane;

patogus autobusas ar mikroautobusas (priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus) su oro kondicionieriumi programos metu;

7 nakvynės 4*(poilsio metu viešbutis „Iberostar Founty Beach“4*(AI)) su „viskas įskaičiuota” maitinimo tipu;

grupės vadovas iš Lietuvos;

rusakalbis gidas programos metu;

kurorto mokesčiai.

Įkainą neįskaičiuota:

pervežimas į Varšuvos oro uostą ir atgal;

įėjimo bilietai į mokamus objektus (~60 eur);

• papildomos ekskursijos pažintinio turo metu;

• papildomos ekskursijos poilsio metu;

gėrimai pietų ir vakarienės metu (pažintinis turas);

sveikatos draudimas užsienyje;

arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 

Kelionei reikalingi dokumentai – Lietuvos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau nei 6 mėn. po kelionės.

Objektų lankymo eiliškumas ir dienotvarkė gali keistis.

Keičiantis programai, įėjimo bilietų kainai, kelionės kaina gali keistis.

Grupės pageidavimu pervežimas į Varšuvos oro uostą ir atgal bus organizuojamas.

 

Kelionę organizuoja