Naujienlaiškis

Prenumeruokite naujienas ir apie viską sužinokite pirmas!
Jūsų pašte atsiras pigių skrydžių pasiūlymai ir akcijos.

Susisiekite su mumis

Jeigu norite daugiau informacijos, užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Būtent šiuo sezonu Jūsų laukia pažintinių kelionių įvairovė. Į lagaminus įsidėkite tiek šiltų, tiek vasariškų drabužių – naujos ir jau pamėgtos kryptys laukia!

Žiemos atostogų sezonas iš tiesų lepina kelionių ir maršrutų gausa. Pirmiausiai pristatome slidinėjimo keliones. Ateinančią žiemą puriu sniegu džiaugsimės Lenkijos, Ukrainos, Slovakijos, Italijos ir Austrijos slidinėjimo kurortuose. O gal norite pamatyti, kaip Naujieji metai sutinkami svetur? Kviečiame apsilankyti kalėdinių mugių šurmulyje Vokietijoje, o Naujuosius sutikti gražiausiuose Europos miestuose: Amsterdame, Vienoje, Berlyne, Veronoje, Venecijoje arba kruize Baltijos jūra.

Mažųjų keliauninkų per rudens atostogas lauksime siautulingose Helovino šventėse Italijos ir Vokietijos pramogų parkuose, žinių pasisemti pakviesime į Tartu mokslo ar Legolendo pažinimo centrus, o smagiai pasiausti keliausime į Disneilendą ar Disnėjaus studiją.

Dar viena šio sezono naujiena – pažintinės ekskursijos ir SPA malonumai vienoje kelionėje! Pažinkite artimąsias kaimynes Latviją, Lenkiją, Estiją ir kartu pasimėgaukite SPA procedūromis – esu tikras, kad Jums patiks!

Egzotiškų nuotykių ištroškusiems siūlomos spalvingos tolimosios šalys. Viena šio sezono naujienų – senųjų civilizacijų, nepaliestos gamtos ir kontrastų vaivorykštė – Meksika. Tekančios Saulės šalyje Japonijoje Jus nustebins, kaip senosios šalies tradicijos susilieja su itin modernia kasdienybe. Trečioji ne ką mažiau įspūdinga naujiena – Balio sala Indonezijoje. Ši vos 153 km ilgio sala Jus užburs savo grožiu ir didžiausiu turtu – nuoširdžiais vietos gyventojais.

Trumpai atsikvėpti nuo kasdienybės pakviesime į savaitgalines keliones lėktuvu. Prie jau pamėgtų savaitgalių Romoje bei Paryžiuje pridedame ir kitų miestų: Briuselį, Milaną ir Kijevą. Sakysite, kad keliaudami autobusu daugiau pamatote, o skrisdami lėktuvu sutaupote daugiau laiko? Esate visiškai teisūs. Pristatome dar vieną šio sezono naujieną – keliones, į kurias vyksime tiek autobusu, tiek lėktuvu. Būtent taip keliaudami susipažinsime su Italija ir Portugalija. Taupydami laiką skrisime iki Milano ar Lisabonos ir apžiūrėję šias šalis namo vyksime naujaisiais, tik šiais metais į gatves išriedėjusiais NOVATURO autobusais, pakeliui aplankysime ir kitas Europos valstybes, tokias kaip Vokietija ar Prancūzija. Arba, atvirkščiai, autobusu vyksime iki minėtų šalių, o nuvargę nuo įspūdžių lėktuvu grįšime namo.

Akcija galioja 2017-05-23 - 2017-07-31

  • Už pažintines keliones autobusu mokėsite 15% mažiau! Pradinė įmoka - 30 Eur asmeniui.

  • Už pažintines keliones lėktuvu mokėsite 10%  mažiau! Pradinė įmoka - 60 Eur asmeniui. 

  • Visi išvykimai garantuoti