Naujienlaiškis

Prenumeruokite naujienas ir apie viską sužinokite pirmas!
Jūsų pašte atsiras pigių skrydžių pasiūlymai ir akcijos.

Susisiekite su mumis

Jeigu norite daugiau informacijos, užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Tiems, kurie šiltus žiemiškus drabužius trokšta pakeisti lengva vasariška apranga, rekomenduojame nieko nelaukti ir užsisakyti atostogas jau dabar! Naujos ir jau pamėgtos saulėtos kryptys laukia!

Žiemos atostogų sezonas lepina poilsiu salose. Jų siūlome net keturias. Pirmoji atostogų sala – Portugalijai priklausanti Madeira. Visus metus čia tvyro pavasariški orai, todėl ši sala populiariausia tarp aktyvių atostogų mėgėjų. Pailsėti čia galite atvykti bet kada – švelnus salos klimatas visus metus kviečia aktyviai pramogauti po atviru dangumi.

Antroji sala – Kanarų saloms priklausanti Tenerifė. Čia tiek įdomybių ir veiklos, jog per vienas atostogas viskam išbandyti ir pamatyti pritrūksta laiko.

Antra didžiausia Kanarų sala ir šio sezono naujienaFuerteventūra. Ji sužavės Jus unikaliu lavos ir stiprių vėjų suformuotu kraštovaizdžiu, maloniu acheterdufrance.com klimatu, lagūnomis ir didelėmis bangomis, kurios čia sutraukia vandens sporto mėgėjus, šeimas su mažais vaikais ir saulės vonių ieškančius senjorus.

Dar viena sala – juodasis Kanarų salyno perlas – Lansarotė. Arčiausiai prie Afrikos krantų esanti sala stebina ir vilioja neįprastu kraštovaizdžiu, spalvų kontrastais. Juodas, įspūdingai atrodančias uolas keičia ilgi baltojo smėlio paplūdimiai, o pakrantėje įsikūrę miestukai žavi savitu gyvenimo ritmu.

O gal norite pamatyti ir pajusti, kaip tarpusavyje dera dykuma ir prabanga? Tada Jums tinkamiausia kryptis yra Jungtiniai Arabų Emyratai ir svarbiausias šalies emyratas – Dubajus.

Jei išsiilgsite itin kaitrių saulės spindulių, Jūsų lauks Egipto Hurgados ir Šarm aš Šeicho kurortai. Tai tikrai puikus pasirinkimas šaltuoju sezonu norintiems pasilepinti šiluma.

Akcija galioja 2017-05-23 - 2017-07-31

  • Žiemos sezono poilsio atostogų kainos prasideda nuo 199 EUR!

  • Pradinė įmoka 50 EUR asmeniui

  • Mažiausios kainos garantija

Kviečiame nieko nelaukti ir pasinaudoti visais išankstinių pardavimų privalumais!